Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,5% sub estimat
Servicii IT pentru dezvoltare sistem electronic monitorizare Strategie pentru SIPOCA 730, în cadrul proiectului ”Cadrul strategic pentru dezvoltarea infrastructurii politicilor publice derulate de DRP”
- Număr anunț
- CN1051347
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU ROMANII DE PRETUTINDENI (CUI 44575167)
- Furnizor / câștigător
- WEB WIN GROUP NET SRL (CUI 26299055)
- Cod CPV
- 72212210-4 · Servicii de dezvoltare de software pentru retele (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237.662,80 RON
- Valoare atribuită
- 859.800 RON 30,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.01.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105955
- Termen limită
- 21.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 018-049844
- Documentație de atribuire
- DF1169440
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI pentru APLICATIE IT din 19.01.2023-semnat.pdf
- Draft Contract de servicii pentru APLICATIE IT din 19.01.2023-semnat.pdf
- FisaDate_DF1169440.pdf
- FORMULARE pentru APLICATIE IT din 19.01.2023-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE SOFTWARE S.R.L. CUI RO 16538538
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SIQSESS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 41511630
Valoare atribuită
859.800 RON
din 1.237.662,80 RON estimat
30,5%
Adjudecat la 69,5% din estimat · economie 377.862,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.