Atribuită
Anunț de participare
Instrumente si consumabile pentru urologie
- Număr anunț
- CN1067932
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.116.110 RON
- Valoare atribuită
- 6.928.668,24 RON
- Data publicării
- 17.04.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1131866
- Termen limită
- 24.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 226214-2024
- Documentație de atribuire
- DF1211733
Documente
Documentația de atribuire
- anexa cu produsele si cantitatile Draft.xlsx.p7s
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1211733.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model acord cadru si contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
6.928.668,24 RON
din 3.116.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro