Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI -24 LUNI -NR.1(REACTIVI COMPATIBIL CU ANALIZORUL NIHON- KOHDEN (CELLTAC MEK 9100) - 5 DIFF cu 33 PARAMETRI)
- Număr anunț
- CN1068021
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605.520 RON
- Valoare atribuită
- 836.220 RON
- Data publicării
- 19.04.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1128425
- Termen limită
- 30.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 234576-2024
- Documentație de atribuire
- DF1211899
Documente
Documentația de atribuire
- 1. CAIET SARCINI Nihon 5 diff corectat.doc.p7s
- 2.Anexa Descriere reactivi Nihon 5 diff.docx.p7s
- ANEXA B FISA DE DATE.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1211899.pdf
- FORMULARE-completat.docx.p7s
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
836.220 RON
din 605.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro