- Număr anunț
- CN1068008
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15131130-5 · Carnati (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.113.830 RON
- Valoare atribuită
- 9.630.306,10 RON
- Data publicării
- 19.04.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1133783
- Termen limită
- 27.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 233391-2024
- Documentație de atribuire
- DF1211868
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale prod alim diverse I.pdf.p7s
- FisaDate_DF1211868.pdf
- formulare.pdf.p7s
- specificatii tehnice.pdf.p7s
DUAE
Loturi (15)
Estimat: 8.113.830 RON Adjudecat: 9.630.306,10 RON
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIACARN FOOD SRL CUI RO 22212233
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Valoare atribuită
9.630.306,10 RON
din 8.113.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro