Atribuită
Anunț de participare
Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave (LOT1, LOT2, LOT3, LOT4)
- Număr anunț
- CN1068006
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856.985 RON
- Valoare atribuită
- 1.264.211 RON
- Data publicării
- 19.04.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1128988
- Termen limită
- 23.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 232709-2024
- Documentație de atribuire
- DF1211935
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Carburant (LOT1, LOT2, LOT3, LOT4).pdf.p7s
- FisaDate_DF1211935.pdf
- FORMULARE_carburant (LOT1, LOT2, LOT3, LOT4).doc.p7s
- MODEL-Acord-cadru si Contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 1.264.211 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave - CZ TULCEA | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 3 contracte | 552.782 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55399 · 18.06.2024 | 91.831 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55391 · 18.06.2024 | 368.671 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 25_58170 · 20.06.2025 | 92.280 RON | |||
| 2 | Carburant neaccizat motorină și benzină pentru nave - CZ GALATI | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 3 contracte | 149.079 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55393 · 18.06.2024 | 105.184 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 25_58169 · 20.06.2025 | 17.599 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55401 · 18.06.2024 | 26.296 RON | |||
| 3 | Carburant neaccizat motorină pentru nave - CZ GIURGIU | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 3 contracte | 195.600 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55394 · 18.06.2024 | 136.920 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 25_58168 · 20.06.2025 | 24.450 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55403 · 18.06.2024 | 34.230 RON | |||
| 4 | Carburant neaccizat motorină pentru nave - CZ DR. TR. SEVERIN | — | KASANDRA IMPEX S.R.L. 3 contracte | 366.750 RON |
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55405 · 18.06.2024 | 61.125 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 55396 · 18.06.2024 | 244.500 RON | |||
| KASANDRA IMPEX S.R.L. · contract 25_58167 · 20.06.2025 | 61.125 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Valoare atribuită
1.264.211 RON
din 856.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro