Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
materiale sterilizare
- Număr anunț
- CN1051409
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.553.611,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.442.181 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.01.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102095
- Termen limită
- 28.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 021-060057
- Documentație de atribuire
- DF1167276
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 10.442.181 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 | — | STERIL ROMANIA | 10.246.363,50 RON |
| 2 | LOT II | — | TEHNOPLUS MEDICAL | 195.817,50 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Valoare atribuită
10.442.181 RON
din 10.553.611,50 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 111.430,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.