Atribuită
Anunț de participare
Sisteme de monitorizare glicemica continua
- Număr anunț
- CN1067997
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI 38341889)
- Cod CPV
- 33124110-9 · Sisteme de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.437.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.448.530,50 RON
- Data publicării
- 19.04.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1129681
- Termen limită
- 20.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 233285-2024
- Documentație de atribuire
- DF1211916
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Formular de oferta.docx.p7s
- 2. Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- 3. Formular Centralizator Propunere-financiara.xlsx.p7s
- 4. Decl. neincadrare prevederi art 59-60.doc.p7s
- Anexa caiet sarcini.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1211916.pdf
- Model acord-cadru.docx.p7s
- Model CS.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.437.500 RON Adjudecat: 2.448.530,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sisteme de monitorizare glicemica continua, set initiere | 562.500 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 727.941,50 RON |
| 2 | Consumabile sisteme de monitorizare glicemica continua | 1.875.000 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 1.720.589 RON ↓8,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
2.448.530,50 RON
din 2.437.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro