Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de curățenie a camerelor de odihnă din Staţia şi Revizia de Vagoane Buzău

Număr anunț
CN1068059
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.885,13 RON
Valoare atribuită
118.637,22 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.04.2024 08:30
Anunț de atribuire
CAN1129828
Termen limită
24.05.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1212102

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

118.637,22 RON

din 118.885,13 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 247,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.