Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare a laptelui si a produselor lactate (lapte/lapte UHT/lapte pasteurizat si iaurt simplu/laptele bătut/sana sau chefir)
- Număr anunț
- CN1068071
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.371.426,20 RON
- Valoare atribuită
- 45.555.128,88 RON
- Data publicării
- 19.04.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1131603
- Termen limită
- 28.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 232534-2024
- Documentație de atribuire
- DF1212079
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini-Lapte.rar.p7s
- 2.Formulare+ acord cadru +subsecvent-Lapte.rar.p7s
- FisaDate_DF1212079.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Valoare atribuită
45.555.128,88 RON
din 29.371.426,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro