Atribuită Anunț de participare

Acord cadru - Servicii de inchiriere de mopuri si lavete lavabile, preimpregnate

Număr anunț
CN1068141
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
CLEAN & WASH FACTORY S.R.L. (CUI 40114705)
Cod CPV
98312100-4 · Servicii de impregnare a materialelor textile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.438.400 RON
Valoare atribuită
4.006.800 RON
Data publicării
22.04.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1133453
Termen limită
23.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
235513-2024
Documentație de atribuire
DF1212285

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.006.800 RON

din 2.438.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.