Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,9% sub estimat
Acord-cadru de furnizare ACUMULATORI STATIONARI PENTRU STATII DE ENERGIE - 48Vcc
- Număr anunț
- CN1068148
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- FELIX TELECOM SRL (CUI 2354144)
- Cod CPV
- 31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.343.455,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.101.467,20 RON 66,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2024 17:54
- Anunț de atribuire
- CAN1132156
- Termen limită
- 30.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 240575-2024
- Documentație de atribuire
- DF1212451
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1212451.pdf
- SECTIUNEA III_Caiet de sarcini.doc.p7s
- SECTIUNEA IV _ANEXA 1_ ACORD CADRU.docx.p7s
- SECTIUNEA IV_ ANEXA 2_ AC_MODEL Contract subsecvent.docx.p7s
- SECTIUNEA IV_ MODEL Acord cadru.docx.p7s
- SECTIUNEA V_ Formular 7.docx.p7s
- SECTIUNEA V_ Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Valoare atribuită
2.101.467,20 RON
din 6.343.455,89 RON estimat
66,9%
Adjudecat la 33,1% din estimat · economie 4.241.988,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.