Atribuită
Anunț de participare
Întreținere și reparații curente la construcții și instalații aferente de pe raza SRCF Constanța
- Număr anunț
- CN1068234
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
- Furnizor / câștigător
- BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 39642880)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.454.056,04 RON
- Data publicării
- 23.04.2024 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1132484
- Termen limită
- 27.05.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1212477
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1212477.pdf
- OAS - Modele formulare - Intretinere cladiri AC 2024-2026.docx.p7s
- Of.Ach. - Caiet Sarcini Intretinere cladiri AC 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formulare F3, C Intretinere cladiri - APA CANAL 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formulare F3, C Intretinere cladiri - CONSTRUCTII 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formulare F3, C Intretinere cladiri - INSTALATII ELECTRICE 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formulare F3, C Intretinere cladiri - INSTALATII SANITARE 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formulare F3, C Intretinere cladiri - INSTALATII TERMICE 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Formular F1 Intretinere cladiri AC 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Instructiuni ofertanti - Intretinere cladiri AC 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Lista Mijl.Fixe Intretinere cladiri AC 2024-2026.pdf.p7s
- Of.Ach. - Modele AC, CS - Intretinere cladiri AC 2024-2026.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L. CUI 39642880
Valoare atribuită
7.454.056,04 RON
din 5.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro