Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Furnizare Echipamente pentru dotarea laboratoarelor si a scolilor doctorale cu laptopuri
- Număr anunț
- CN1051640
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.000 RON
- Valoare atribuită
- 589.500 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103823
- Termen limită
- 14.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 027-079300
- Documentație de atribuire
- DF1169967
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
589.500 RON
din 650.000 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 60.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.