Atribuită
Anunț de participare
Kit de reactivi cu protocoale automatizate, validate pentru identificare umană pentru analiza probelor biologice de referință recoltate de la persoane, utilizând kituri de recoltare pe hârtie tip FTA
- Număr anunț
- CN1051642
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- OMNIVET IMPEX SRL (CUI 16728583)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.856.940 RON
- Valoare atribuită
- 50.901.360 RON
- Data publicării
- 04.02.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1104355
- Termen limită
- 13.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 027-077865
- Documentație de atribuire
- DF1170030
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specif tehnice-signed.pdf
- FisaDate_DF1170030.pdf
- Formulare-signed.pdf
- Proiect Acord cadru-signed.pdf
- Proiect Contract subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIVET IMPEX SRL CUI RO 16728583
Valoare atribuită
50.901.360 RON
din 38.856.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro