Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare instalații de irigat tip „pivot fix" si tip „liniar” in cadrul proiectului „Modernizarea şi reabilitare plotului de irigaţii SPP 1, aparţinând O.U.A.I AGROZOOTEHNICA PIETROIU, judeţul Călăraşi, din amenajarea de irigaţii Borcea de Sus – etapa a II-a” - Contract de finantare nr: C0430I000031981200056
- Număr anunț
- CN1051694
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII „AGROZOOTEHNICA PIETROIU” (CUI 20893880)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093.384,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.092.528,60 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1106845
- Termen limită
- 13.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 028-081486
- Documentație de atribuire
- DF1170361
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Valoare atribuită
1.092.528,60 RON
din 1.093.384,23 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 855,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.