Atribuită
Anunț de participare
Achizitie „Combustibil auto: "motorina standard euro 6 si benzina standard 95
- Număr anunț
- CN1068356
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.037.500 RON
- Valoare atribuită
- 19.930.000 RON
- Data publicării
- 26.04.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1130216
- Termen limită
- 05.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 251612-2024
- Documentație de atribuire
- DF1212885
Documente
Documentația de atribuire
- 03 Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- Anexa nr.1 la DOCUMENTATIA DE ATRIBUIRE - cantitati minime-maxime-semnat-semnat.docx.p7s
- Anexa nr. 2 la Documentatia de atribuire-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini combustibil auto-semnat.pdf.p7s
- Draft AC + CS-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1212885.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
19.930.000 RON
din 11.037.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro