Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat

Achizitionare produse alimentare de baza si conserve de fructe si legume

Număr anunț
CN1068425
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
IRINEL SRL (CUI 190258)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271.450,80 RON
Valoare atribuită
180.150,69 RON 33,6% sub estimat
Data publicării
26.04.2024 13:53
Anunț de atribuire
CAN1131001
Termen limită
29.05.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1213278

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 180.150,69 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitionare produse alimentare de baza SC IRINEL SRL 5 contracte 180.150,69 RON
SC IRINEL SRL · contract 30054/292 · 22.07.2024 94.271,80 RON
SC IRINEL SRL · contract 30055/293 · 22.07.2024 28.486,65 RON
SC IRINEL SRL · contract 42110/433 · 08.10.2024 23.705,75 RON
SC IRINEL SRL · contract 53728/464 · 20.12.2024 16.615,30 RON
SC IRINEL SRL · contract 11944/457/31.03.2025 · 31.03.2025 17.071,19 RON
2 Achizitionare conserve de fructe si legume Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRINEL SRL CUI RO190258
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BRĂDET SRL CUI RO14062704
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

180.150,69 RON

din 271.450,80 RON estimat 33,6%

Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 91.300,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.