Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Achiziţionarea de articole de birou pentru perioada 2024 -2026

Număr anunț
CN1068411
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866.626,50 RON
Valoare atribuită
815.738,20 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
29.04.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1132710
Termen limită
31.05.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
252725-2024
Documentație de atribuire
DF1212818

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

815.738,20 RON

din 866.626,50 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 50.888,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.