Atribuită Anunț de participare

Intretinere curenta pe timp de iarna -DRDP-Constanta – SDN Calarasi - Acord cadru 4 ani

Număr anunț
CN1068544
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
GEVAL COM STRADE S.R.L. (CUI 43291639)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.801.149,45 RON
Valoare atribuită
49.223.192,16 RON
Data publicării
07.05.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1135920
Termen limită
24.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
260724-2024
Documentație de atribuire
DF1213344

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
RAD-TRANS SRL CUI RO 6617219
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AGRO TRANS NMI SRL CUI RO 24513151

Valoare atribuită

49.223.192,16 RON

din 47.801.149,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.