Atribuită Cumpărare directă

Oferta carte 75 invitatie 2583/22.05.2024

Număr anunț
DA35850866
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
Furnizor / câștigător
DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.236,68 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.236,68 RON