Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Delegarea activităţile de sortare, tratare mecano-biologică, compostare și depozitare a deșeurilor municipale din Unitatea Administrativ Teritoriala Cobadin fără punerea la dispoziție a infrastructurii
- Număr anunț
- CN1051826
- Autoritate contractantă
- COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788.201 RON
- Valoare atribuită
- 1.788.201 RON
- Data publicării
- 09.02.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103272
- Termen limită
- 09.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 030-083266
- Documentație de atribuire
- DF1170529
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
1.788.201 RON
din 1.788.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro