Anulată Anunț de participare

Produse de curățenie pentru proiectul "Achiziția de dispozitive medicale - PREVENȚIE SARS CoV-2 pentru unitățile de învățământ preuniversitar de stat din municipiul Slatina", Cod SMIS 143238

Număr anunț
CN1051816
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.545.743,52 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
09.02.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1105971
Termen limită
13.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 030-085726
Documentație de atribuire
DF1170338

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.545.743,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - Articole de curățenie și igienă pentru proiectul "Ach… 1.043.240,56 RON Anulat
2 Coșuri de gunoi, saci menajeri și pubele, pentru proiectul "Ach… 502.502,96 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CLEANEXPERT SHOP SRL CUI RO 25783331
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.