Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Achizitie sistem de pardoseala portabila de joc handbal /baschet din parchet masiv

Număr anunț
CN1051875
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
Furnizor / câștigător
SPORT ARENA SRL (CUI 15865124)
Cod CPV
44191600-1 · Placi de parchet (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.331.116 RON
Valoare atribuită
1.323.000 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
10.02.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1101958
Termen limită
15.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 031-090536
Documentație de atribuire
DF1170612

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
JUNCKERS INDUSTRIER CUI DK16255645

Valoare atribuită

1.323.000 RON

din 1.331.116 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 8.116 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.