Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,9% sub estimat

HD-F1 - Achiziţia de echipamente necesare activitaţilor de operare si intreţinere a infrastructurii de alimentare cu apa si canalizare.

Număr anunț
CN1051866
Autoritate contractantă
APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
Furnizor / câștigător
VESTRA INDUSTRY SRL (CUI 15969249)
Cod CPV
34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.231.136 RON
Valoare atribuită
15.015.000 RON 44,9% sub estimat
Data publicării
10.02.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1108121
Termen limită
03.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 031-090113
Documentație de atribuire
DF1170731

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Terți susținători 1
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249

Valoare atribuită

15.015.000 RON

din 27.231.136 RON estimat 44,9%

Adjudecat la 55,1% din estimat · economie 12.216.136 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.