Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,3% sub estimat
Servicii de asigurare auto RCA și CASCO pentru vehicule proprietatea Delgaz Grid S.A
- Număr anunț
- CN1068690
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.079.250 RON
- Valoare atribuită
- 12.647.575 RON 71,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1132303
- Termen limită
- 10.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 275629-2024
- Documentație de atribuire
- DF1213829
Documente
Documentația de atribuire
- 200414_DP Agreement_external_RO_DEGR_ob.docx.p7s
- 20210716_TG_servicii_CS.docx.p7s
- 20231109_Model AC servicii_rev.JURIDIC.doc.p7s
- 20231805_contract_servicii_CS_rev_JURIDIC_upd.docx.p7s
- 3.Formulare.docx.p7s
- Anexa 1. RCA_29.04.2024.xls.p7s
- Anexa 2 CASCO_29.04.2024.xls.p7s
- Anexa Formular de oferta financiara.xlsx.p7s
- Caiet de Sarcini + Anexa riscuri_04.2024_clean.pdf.p7s
- Cod de Conduita al Furnizorului E-ON 1.09.2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1213829.pdf
- Valori minime si maxime.xlsx.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
12.647.575 RON
din 44.079.250 RON estimat
71,3%
Adjudecat la 28,7% din estimat · economie 31.431.675 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.