Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

PONTON DE ACOSTARE LA DUNĂRE PENTRU UNIVERSITATEA „DUNĂREA DE JOS” DIN GALAȚI

Număr anunț
CN1051905
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SHIPYARD ATG GIURGIU SRL (CUI 14625034)
Cod CPV
34513300-9 · Docuri plutitoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.581.600 RON
Valoare atribuită
1.460.000 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
11.02.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1102525
Termen limită
20.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 032-092509
Documentație de atribuire
DF1170614

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DUNAV SRL CUI 6074082

Valoare atribuită

1.460.000 RON

din 1.581.600 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 121.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.