- Număr anunț
- CN1068768
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- CORA PRINT S.R.L. (CUI 43372601)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.434.818 RON
- Valoare atribuită
- 2.382.472 RON
- Data publicării
- 13.05.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1130979
- Termen limită
- 19.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 277617-2024
- Documentație de atribuire
- DF1213989
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU .doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT .doc.p7s
- FisaDate_DF1213989.pdf
- FORMULAR ANEXA DUAE.docx.p7s
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORA PRINT S.R.L. CUI 43372601
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRAFOPRESS SRL CUI RO 7310521
Valoare atribuită
2.382.472 RON
din 1.434.818 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro