Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat
Achizitionarea de dotari aferent “PROIECT PRIVIND DOTAREA CU ECHIPAMENTE IT A UNITATILOR DE INVATAMANT, PREUNIVERSITAR, PRIMAR, GIMNAZIAL, PRESCOLAR DIN ORASUL POPESTI LEORDENI, JUDETUL ILFOV”, LOTURILE 1,2,3, respectiv: LOTUL #1 DOTARI LABORATOARE LOTUL #2 DOTARI CABINET DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOCICA LOTUL #3 DOTARI SALI DE SPORT
- Număr anunț
- CN1068742
- Autoritate contractantă
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.234,90 RON
- Valoare atribuită
- 268.201 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2024 12:08
- Anunț de atribuire
- CAN1135512
- Termen limită
- 17.06.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1213920
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 367.234,90 RON Adjudecat: 268.201 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DOTARI LABORATOARE | 251.010 RON | DEEBO INTERNATIONAL | 250.001 RON ↓0,4% |
| 2 | DOTARI CABINET DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOCICA | 18.224,90 RON | DEEBO INTERNATIONAL | 18.200 RON ↓0,1% |
| 3 | DOTARI SALI DE SPORT | 98.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEEBO INTERNATIONAL SRL CUI 32640008
Valoare atribuită
268.201 RON
din 367.234,90 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 99.033,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.