Atribuită
Anunț de participare
SERVICE (FARA PIESE DE SCHIMB) PENTRU ECHIPAMENTE MEDICALE SPECIFICE A.T.I.
- Număr anunț
- CN1068739
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.261.200 RON
- Valoare atribuită
- 9.199.400 RON
- Data publicării
- 13.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1131057
- Termen limită
- 11.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 278033-2024
- Documentație de atribuire
- DF1213883
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si specificatii tehnice.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1213883.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (9)
Estimat: 5.261.200 RON Adjudecat: 9.199.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de anestezie de inal… | 348.400 RON | — | |
| 2 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de anestezie de medi… | 816.000 RON | S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. | 1.272.500 RON |
| 3 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de anestezie compati… | 54.400 RON | S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. | 5.120.800 RON |
| 4 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de anestezie de medi… | 54.400 RON | — | |
| 5 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de anestezie Primus … | 61.600 RON | S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. 2 contracte | 2.560.400 RON |
| S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. · contract 04 · 06.02.2025 | 1.280.200 RON | |||
| S.C. DRAEGER ROMANIA S.R.L. · contract 01 · 06.08.2024 | 1.280.200 RON | |||
| 6 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de ventilatie mecani… | 1.170.000 RON | — | |
| 7 | Service (fara piese incluse) pentru Aparat de ventilatie mecani… | 122.000 RON | — | |
| 8 | Service (fara piese de schimb) pentru Statie cu 4 pompe de perf… | 140.400 RON | B.BRAUN MEDICAL SRL 4 contracte | 245.700 RON |
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract 44 (2) · 15.07.2024 | 140.400 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract 03 · 06.02.2025 | 35.100 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract 05 · 09.02.2026 | 35.100 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL SRL · contract 02 · 06.08.2024 | 35.100 RON | |||
| 9 | Service (fara piese incluse) pentru Monitor functii vitale | 2.494.000 RON | — | |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
9.199.400 RON
din 5.261.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro