Atribuită Anunț de participare

Achizitie buldoexcavator în cadrul proiectului „ Cresterea calitatii serviciilor de situatii de urgenta, in favoarea comunitatii pescarilor din comuna Somova, judetul Tulcea”

Număr anunț
SCN1120515
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
Cod CPV
43260000-3 · Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.220,70 RON
Valoare atribuită
440.220 RON
Data publicării
15.02.2023 12:31
Anunț de atribuire
SCNA1084893
Termen limită
28.02.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1171121

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610

Valoare atribuită

440.220 RON

din 440.220,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.