Atribuită
Anunț de participare
Servicii de imprimare, copiere si scanare (inclusiv mentenanta, securitate si control) pentru 328 de subunitati postale.
- Număr anunț
- CN1052078
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.400.000 RON
- Data publicării
- 16.02.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107536
- Termen limită
- 23.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 035-101982
- Documentație de atribuire
- DF1171137
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
14.400.000 RON
din 10.800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro