Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Servicii de proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții ,,Utilități locuințe pentru tineri, str. Dimitrie Cantemir, inclusiv proiectare”
- Număr anunț
- CN1068995
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- ANDRY CONS SRL (CUI 22129864)
- Cod CPV
- 45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.047.043,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.818.582,16 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2024 08:17
- Anunț de atribuire
- CAN1131477
- Termen limită
- 26.06.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1214635
Documente
Documentația de atribuire
- Avize.rar.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat urbanism.rar.p7s
- Clauze contractuale Draft Contract.pdf.p7s
- CRITERIUL DE ATRIBUIRE si Factorii de evaluare.docx.p7s
- FisaDate_DF1214635.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
- Studiu de fezabilitate.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ANDRY CONS SRL CUI RO 22129864
Subcontractanți 3
CASIGAZ SERV SRL CUI RO 14056575
ELECTROINST SCINTEIE SRL CUI 18699220
SIDES TECH SRL CUI 31559941
Valoare atribuită
2.818.582,16 RON
din 3.047.043,78 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 228.461,62 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.