Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Medicamente Diverse 5

Număr anunț
CN1052164
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.603.765,44 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
18.02.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1102687
Termen limită
22.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 037-110085
Documentație de atribuire
DF1171269

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 2.946.816 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
22 HEPARINA SODICA 1000 UI si DEXPANTENOL 50 MG GEL 1000 UI/50 mg … 2.520.000 RON Anulat
32 PHENYLEPHRINUM SOL. INJ. 10 mg/ml 2 ML flacon 426.816 RON Anulat

Participanți · 20 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROPHARM HOLDING SA CUI RO 6567900
Încă 17 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 97.603.765,44 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 97.603.765,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.