Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat

Furnizarea si implementarea unui sistem de contorizare al consumurilor de apa potabila prevazut cu interfata digitala in Municipiul Timișoara

Număr anunț
CN1052145
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI 1801821)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.518.856,92 RON
Valoare atribuită
5.939.272,78 RON 52,6% sub estimat
Data publicării
18.02.2023 11:02
Anunț de atribuire
CAN1105084
Termen limită
27.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 037-108820
Documentație de atribuire
DF1171212

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLUID GROUP HAGEN SRL CUI RO 13430603

Valoare atribuită

5.939.272,78 RON

din 12.518.856,92 RON estimat 52,6%

Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 6.579.584,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.