Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a sistemelor electronice militare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Mentenanţă corectivă pentru sistemele optoelectronice de supraveghere aferente Sistemului Complex de Observare la Dunăre în județul Caraș Severin (SCOD)
- Număr anunț
- CN1069027
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- MARCTEL - S.I.T. SRL (CUI 10453050)
- Cod CPV
- 50660000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a sistemelor electronice militare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.697.730 RON
- Data publicării
- 21.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1133020
- Termen limită
- 25.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 296324-2024
- Documentație de atribuire
- DF1214764
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Proiect Acord Cadru mentenanta opto SCOD_semnat.pdf
- 2. Proiect Contract Subsecvent mentenanta opto SCOD_semnat.pdf
- 5. Formulare_mentenanta opto SCOD_semnat.docx.p7s
- Anexa A - Matrice de conformitate_semnat.xlsx.p7s
- Caiet sarcini mentenanta corectiva SCOD optoelectronice_semnat.pdf
- FisaDate_DF1214764.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Valoare atribuită
4.697.730 RON
din 3.600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro