Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE Reactivi si consumabile compatibile cu analizorul de imunologie CL900i, conform caiet de sarcini atasat in SEAP
- Număr anunț
- CN1069041
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.503.780 RON
- Valoare atribuită
- 2.092.390 RON
- Data publicării
- 22.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1133333
- Termen limită
- 17.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 300420-2024
- Documentație de atribuire
- DF1214896
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI CL900i.pdf.p7s
- FisaDate_DF1214896.pdf
- FORMULARE CL900i.pdf.p7s
- MODEL ACORD CADRU CL900i.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT CL900i.pdf.p7s
- Modele formulare editabile CL-900i.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
2.092.390 RON
din 1.503.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro