Atribuită
Anunț de participare
Serv de proiectare, verif tehnică de calitate a proiectelor, asist tehnică din partea proiectantului pe durata execuției lucrărilor și de execuție a lucrărilor pentru obiectivele de investiții: „REABILIT ȘI MODERNIZARE PARCUL GĂRII în Mun DR TR SEVERIN”- LOT 1 "REABILIT ȘI MODERNIZARE PARCUL ROZELOR” în Mun DR TR SEVERIN”-LOT 2 „REABILIT ȘI MODERNIZARE PARC DRAGALINA în Mun DR TR SEVERIN"- LOT 3
- Număr anunț
- CN1069125
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Cod CPV
- 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.310.434,83 RON
- Data publicării
- 22.05.2024 13:02
- Termen limită
- 16.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 299458-2024
- Documentație de atribuire
- DF1215013
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
ROGERA PREST COM SRL CUI RO 27098220
Asociați 4
ATELIER DECUMANUS S.R.L. CUI RO14909710
CORNELL'S FLOOR S.R.L. CUI 24616580
RHEINBRUCKE SRL CUI RO 2806363
ROGERA SRL CUI RO 15197220
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
OLTENIA GARDEN SRL CUI RO 11289053
Asociați 3
ACG CONSTRUCTION & PROJECTS S.R.L. CUI RO17351537
KALANS CONCEPT S.R.L. CUI RO 27331626
YARDMAN SRL CUI RO28250562
Subcontractanți 7
ALASYS SRL CUI RO29451580
BIM DESIGN&PROJECT S.R.L. CUI 35222905
ECOSTUD SRL CUI 32636988
LEGAL ASSISTANCE SRL CUI 21293787
SIGPOS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 40998806
Stefanescu Izabela Mariana PFA CUI 30094830
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GARDEN CENTER GRUP SRL CUI 15148952
Subcontractanți 5
OPIUM OFFICE CONSULTING S.R.L. CUI 32265200
HYDRO DESIGN & ENGINEERING SRL CUI RO30983999
STREET LIGHTING SRL CUI RO27987656
TOPO LAND SOLUTIONS SRL CUI 37435039
VATECH CONCEPT S.R.L. CUI RO40850566
Valoare estimată
35.310.434,83 RON
Deschise acum pe acest cod
7 licitații deschise pe 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a s…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.