Atribuită
Anunț de participare
PACHET REACTIVI DE LABORATOR compatibili cu analizorul VITROS 7600XT
- Număr anunț
- CN1069189
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.261.446 RON
- Valoare atribuită
- 4.627.162,40 RON
- Data publicării
- 23.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1129663
- Termen limită
- 27.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 303535-2024
- Documentație de atribuire
- DF1215200
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 7600XT - 2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1215200.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti 7600XT_2024.doc.p7s
- Model acord-cadru - 7600XT_2024.doc.p7s
- Model contract subsecvent - 7600XT_2024.doc.p7s
- Modele de formulare 7600XT_2024.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
4.627.162,40 RON
din 3.261.446 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro