Atribuită
Anunț de participare
Sonde urinare cu 3 cai
- Număr anunț
- CN1052324
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.073.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.073.600 RON
- Data publicării
- 23.02.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116951
- Termen limită
- 29.03.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 040-117820
- Documentație de atribuire
- DF1171475
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1171475.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
2.073.600 RON
din 2.073.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro