Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

Furnizare echipamente IT și licențe Office în cadrul proiectului ”TEAM-UP: Progres în calitatea îngrijirii alternative a copiilor” - MySMIS 127169

Număr anunț
CN1052403
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879.573,81 RON
Valoare atribuită
848.570 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
24.02.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1106905
Termen limită
30.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 041-120064
Documentație de atribuire
DF1171807

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

848.570 RON

din 879.573,81 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 31.003,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.