Atribuită Anunț de participare

Materiale sanitare Chirurgie 2, Chirurgie Toracică - 11 loturi

Număr anunț
CN1069300
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027.420 RON
Valoare atribuită
1.031.706 RON
Data publicării
27.05.2024 11:02
Anunț de atribuire
CAN1138201
Termen limită
03.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
311125-2024
Documentație de atribuire
DF1215490

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (11)

Estimat: 1.027.420 RON Adjudecat: 1.031.706 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 gastrostoma autofixabila cu balonas-abord percutan chirurgical 90.640 RON
2 gastrostoma autofixabila cu balonas, cu debit crescut 29.950 RON SUPERMEDICAL SRL 846.600 RON
3 jejunostoma autofixabila cu balonas-abord percutan chirurgical 167.750 RON
4 jejunostoma autofixabila cu balonas, cu debit crescut 111.550 RON SUPERMEDICAL SRL 84.660 RON ↓24,1%
5 gastrojejunostoma autofixabila cu balonas-abord percutan chirur… 111.550 RON
6 jejunostoma pentru abord chirurgical clasic 167.790 RON
7 gastrojejunostoma autofixabila cu balonas-abord chirurgical 167.790 RON
8 conector in Y de polipropilena 6,4-12,7mm 37.500 RON VALDOMEDICA TRADING SRL,M-G EXIM ROMITALIA S.R.L.,STERIL ROMANIA SRL 33.750 RON ↓10,0%
9 tub de drenaj toracic cu dublu lumen 67.500 RON Anulat
10 tub de drenaj toracic siliconat 15.400 RON M-G EXIM ROMITALIA S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING SRL 11.816 RON ↓23,3%
11 tub de drenaj toracic siliconat cu mandren 60.000 RON M-G EXIM ROMITALIA S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING SRL,DELUXE MEDICRAFTS SRL 54.880 RON ↓8,5%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.031.706 RON

din 1.027.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.