Atribuită
Anunț de participare
Achizitie scanner (semiautomat, color) de documente legate A2+, de tipul cărți, publicații periodice/ziare, registre etc (cu platane in forma "V" si in forma plana - ambele cu sticla) pentru proiectul ,,Universitatea din Craiova - noi orizonturi în era digitală" prin PNRR, cod proiect - 686692395, Contract nr. 14054/16.09.2022, finanțat prin PNRR/2022/C15/MEDU/I16
- Număr anunț
- CN1069275
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326.561,40 RON
- Data publicării
- 27.05.2024 11:01
- Termen limită
- 01.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 311568-2024
- Documentație de atribuire
- DF1215520
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALFASOFT SA CUI RO7507206
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFASOFT SA CUI RO7507206
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.