Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de Furnizare “Legume si fructe proaspete”
- Număr anunț
- CN1069260
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- TIAN ACTIV COMPACT S.R.L. (CUI 45116979)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.596.720 RON
- Valoare atribuită
- 3.740.286,23 RON
- Data publicării
- 24.05.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1132543
- Termen limită
- 28.06.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 308394-2024
- Documentație de atribuire
- DF1215364
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.docx.p7s
- FisaDate_DF1215364.pdf
- formulare.doc.p7s
- Instructiuni catre Ofertanti.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIAN ACTIV COMPACT S.R.L. CUI 45116979
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
3.740.286,23 RON
din 2.596.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro