Atribuită Anunț de participare

Set catetere ureterale interventionale

Număr anunț
CN1052417
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
817.920 RON
Valoare atribuită
817.920 RON
Data publicării
25.02.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1116957
Termen limită
31.03.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 042-123789
Documentație de atribuire
DF1171841

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

817.920 RON

din 817.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.