Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare - proiect tehnic și detalii de execuție, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de investitii: “Reabilitarea si modernizarea Palatului Administrativ – Institutia Prefectului, judetul Sibiu”
- Număr anunț
- CN1052510
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.564.992,25 RON
- Data publicării
- 26.02.2023 17:00
- Termen limită
- 20.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 043-126701
- Documentație de atribuire
- DF1171972
Documente
Documentația de atribuire
- Contract PE FIDIC HOTARARE 1347 DIN 2022 Prefectura Sibiu 14.02.2023 dupa analiza tehnic.docx.p7s
- DT.part01.rar.p7s
- DT.part02.rar.p7s
- DT.part03.rar.p7s
- DT.part04.rar.p7s
- DT.part05.rar.p7s
- DT.part06.rar.p7s
- DT.part07.rar.p7s
- DT.part08.rar.p7s
- DT.part09.rar.p7s
- DT.part10.rar.p7s
- DT.part11.rar.p7s
- DT.part12.rar.p7s
- DT.part13.rar.p7s
- DT.part14.rar.p7s
- DT.part15.rar.p7s
- DT.part16.rar.p7s
- DT.part17.rar.p7s
- DT.part18.rar.p7s
- DT.part19.rar.p7s
- DT.part20.rar.p7s
- DT.part21.rar.p7s
- DT.part22.rar.p7s
- FisaDate_DF1171972.pdf
- Formulare p+e.doc.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 7
CALORIA SRL CUI RO 247885
DHC SYSTEM SRL CUI RO 13368102
IGNIFOC SRL CUI RO24658101
KLEEMANN LIFT RO SRL CUI RO19218490
LICAM-PREST SRL CUI RO 14437391
ROTA INST SRL CUI RO23632642
TERATEL CUI RO14812237
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CON-A OPERATIONS S.R.L. CUI RO15036274
Asociați 1
CONDESIGN SRL CUI 22067028
Subcontractanți 5
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
EURO ING SRL CUI RO 15839966
HELINICK CUI RO 1593623
IFMA CUI RO448269
IGNIPROFESSIONAL S.R.L. CUI 45894490
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GEIGER PROIECTE CONSTRUCTII S.R.L. CUI RO 38570459
Asociați 1
GEIGER TRANSILVANIA SRL CUI 8844358
Subcontractanți 7
ARCHICRAFT SRL CUI RO15750558
BALTUR SIB SRL CUI RO 10565398
CYSA SRL CUI 13904669
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
EUROCONFORT SRL CUI RO17312104
GRADINSTAL SRL CUI RO 16873591
IFMA CUI RO448269
Terți + subcontractanți 1
SDC PROIECT SRL CUI RO18093665
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.