Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

Medicamente diverse 1 - 10 loturi

Număr anunț
CN1069399
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.289.280 RON
Valoare atribuită
10.024.927,50 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
29.05.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1131217
Termen limită
01.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
317347-2024
Documentație de atribuire
DF1215832

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Estimat: 10.289.280 RON Adjudecat: 10.024.927,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Vortioxetina 10 mg 43.120 RON COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FILDAS TRADING S.R.L. 32.480 RON ↓24,7%
2 Dipropionat de betametazona+acid salicilic solutie 25.640 RON Anulat
3 Dipropionat de betametazona+acid salicilic unguent 16.400 RON Anulat
4 Rivanol 1 % 10.240 RON
5 Zinc bacitracina + sulfat de neomicina pulbere 66.000 RON DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 65.820 RON ↓0,3%
6 Violet de gentiana 1 % 6.000 RON VETRO DESIGN S.R.L.,TIS FARMACEUTIC S.A. 15.080 RON
7 Acid boric pulbere 8.620 RON Anulat
8 Combinatie tip hydroclean solutie 129.060 RON PAUL HARTMANN SRL 100.000 RON ↓22,5%
9 Tretinoinum 10 mg 356.000 RON FARMEXIM S.A.,DR.MAX 354.400 RON ↓0,4%
10 Interferonum beta 1 b 9.628.200 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte 9.457.147,50 RON ↓1,8%
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 9 · 24.02.2025 11.347,50 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 49.5 · 06.08.2024 9.445.800 RON

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.024.927,50 RON

din 10.289.280 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 264.352,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.