Atribuită Anunț de participare

Baterii de acumulatori pentru automotoarele Desiro SR 20 D

Număr anunț
CN1069468
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.400 RON
Valoare atribuită
472.320 RON
Data publicării
31.05.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1131667
Termen limită
08.07.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
322141-2024
Documentație de atribuire
DF1216009

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391

Valoare atribuită

472.320 RON

din 236.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.