Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,0% sub estimat
Fir Ghid ERCP 0.025
- Număr anunț
- CN1069482
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.425.000 RON 43,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147165
- Termen limită
- 05.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 322107-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216051
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1216051.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIAGONAL S.R.L. CUI RO 26093909
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTROL LINE 21 S.R.L. CUI 43810701
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RS MEDICAL LINE S.R.L. CUI 39579618
Valoare atribuită
1.425.000 RON
din 2.500.000 RON estimat
43,0%
Adjudecat la 57,0% din estimat · economie 1.075.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.