Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,0% sub estimat

Achizitionarea echipamente de protectie necesare gestionarii crizei sanitare cauzate de SARS-CoV-2 in cadrul proiectului “CONSOLIDAREA CAPACITATII UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL URZICENI, JUD.IALOMITA , IN VEDEREA GESTIONARII SITUATIEI DE PANDEMIE GENERATA DE VIRUSUL SARS-COV-2”,

Număr anunț
CN1052641
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570.305,54 RON
Valoare atribuită
279.174 RON 51,0% sub estimat
Data publicării
01.03.2023 08:42
Anunț de atribuire
CAN1104466
Termen limită
11.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1172410

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178

Valoare atribuită

279.174 RON

din 570.305,54 RON estimat 51,0%

Adjudecat la 49,0% din estimat · economie 291.131,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.