Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,7% sub estimat
Servicii de supervizare a lucrarilor de modernizare DJ 641 tronsonul cuprins intre limita judetului Olt (km 15+000) – intersectia cu DN65 (km 43+313/43+338) - intersectia cu DN65C (km 59+426)”, în cadrul proiectului ”Modernizarea drumului judetean DJ 641, tronsonul cuprins intre limita judetului Olt (km 15+000) – intersectia cu DN65 (km 43+313/43+338) - intersectia cu DN65C (km 59+426)
- Număr anunț
- CN1069592
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701.093,97 RON
- Valoare atribuită
- 889.434,63 RON 47,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1137610
- Termen limită
- 10.07.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 327335-2024
- Documentație de atribuire
- DF1216389
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SEPTEMBRIE CONSULTING SRL CUI RO 18031328
Asociați 1
GXG ENGINEERING SRL CUI 36316072
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BASELI DRUM CONSULT S.R.L. CUI RO36977708
Valoare atribuită
889.434,63 RON
din 1.701.093,97 RON estimat
47,7%
Adjudecat la 52,3% din estimat · economie 811.659,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.